o nas

W dniu 2 lipca 2013r. nastapiło połączenie działu hostingowego Pro-Hosting.pl z Yupo.pl s.c..

KL-Software to firma tworzona przez ambitnych, utalentowanych i nieskończenie kreatywnych ludzi. Doskonale znamy potrzeby naszych Klientów, gdyż jeszcze kilka lat temu korzystaliśmy z oferty innych firm. Dzisiaj oferujemy usługi hostingowe i programistyczne bazując na wieloletnich indywidualnych doświadczeniach każdego z nas, między innymi na doskonałej znajomości systemów *nix. Głęboka wiedza oraz umiejętności w zakresie programowania i zagadnień związanych z siecią pozwala nam wdrażać autorskie rozwiązania i optymalnie wykorzystywać te już istniejące.

Przez lata działalności jako programiści i administratorzy odkryliśmy wiele minusów istniejących ofert. Ta wiedza pozwoliła nam przygotować ofertę pozbawioną poznanych wad i jednocześnie posiadającą wszystkie funkcjonalne zalety.

Z przyjemnością przedstawiamy rewolucyjną propozycję hostingu bez żadnych limitów. Dotychczasowa praca z Klientami pokazała, że 'bez ograniczeń' nie musi być tylko hasłem reklamowym. Daje nam to podstawę, by umieścić Pro-Hosting.pl w gronie naszych najbardziej udanych przedsięwzięć. Odpowiednio przygotowany sprzęt i autorskie rozwiązania programistyczne pozwaliły nam zamienić slogan w rzeczywistość. I z tego osiągnięcia jesteśmy najbardziej dumni.