HOSTING
basic

nielimitowany transfer
miejsce do 7GB
ochrona antyspamowa i antywirusowa

od 45zł/rok
więcej...
HOSTING
extended

nielimitowana poczta i transfer
miejsce do 15GB
dostosowany do celów biznesowych

od 279zł/rok
więcej...
HOSTING
unlimited

BRAK LIMITÓW!
miejsce do 20GB
dostęp przez SSH

od 400zł/rok
więcej...

profesjonalny hosting www

Pro-Hosting.pl to profesjonalny hosting za rozsądną cenę. Stabilne systemy z rodziny Linux, fachowa opieka administracyjna i bezpłatna pomoc techniczna dają pewność, że Twoja strona internetowa będzie dostępna w sieci 24 godziny na dobę. Niezależnie od tego, czy prowadzisz stronę tematyczną czy witrynę firmową - w naszej ofercie znajdziesz wszelkie narzędzia, które ułatwią Ci realizowanie Twych zamierzeń.

Można nie dowierzać sloganom reklamowym, lecz ciężko jest podważać liczby. Nasze serwery są podłączone do światłowodowej sieci o minimalnej przepustowości 2 x 10 Gbps (podwójny obieg). Bezpieczne zasilanie wyposażone jest w szereg zabezpieczeń przed przepięciami, a redundantna klimatyzacja pozwala pracować serwerom na najwyższych obrotach. Dodatkowe atuty to sieć IP multihome przechodząca przez 3 niezależnych dostawców tranzytu oraz wielokrotne peeringi przez punkty peeringu rozsiane po całej Europie. Wszystko to sprawia, że możesz być spokojny o właściwe funkcjonowanie Twoich stron i serwisów.

Oferujemy 3 plany hostingowe, a w każdym z nich 3 opcje. Dzięki temu bez trudu dobierzesz odpowiedni pakiet do własnych potrzeb. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wybrać rozwiązanie adekwatne do wymagań. Zapewniamy hosting pod systemami Linux, a zarządzanie wirtualnym serwerem odbywa się za pomocą niezwykle intuicyjnej aplikacji Plesk, która pozwala na pełną kontrolę nad konfiguracją Twojego konta. Dostępne pakiety:

BASIC - niedrogie rozwiązanie dla kilkuosobowych firm i indywidualnych internautów
EXTENDED - niezastąpiony dla średnich przedsiębiorstw
UNLIMITED - profesjonalna oferta dla wymagających i dużych firm

Pro-Hosting.pl - lepszej oferty nie znajdziesz.